Curve Light

Mail to Pay op Credit Expo 2019

Op donderdag 7 november staat Mail to Pay als hoofdsponsor op Credit Expo 2019. De Credit Expo is voor Mail to Pay een ideaal podium om bestaande en potentiële klanten te ontmoeten en hen mee te nemen in de digitale transformatie van creditmanagement.

Digitale transformatie van het creditmanagement

Met als thema, ‘Digitale transformatie’, sluit de Credit Expo 2019 naadloos aan op de software van Mail to Pay. Jaarlijks lanceert Mail to Pay nieuwe innovaties die de digitale transformatie van het creditmanagement versnellen. Een mooi voorbeeld hiervan is de ‘Regelingenbot’ van Mail to Pay, winnaar van de Credit Management Innovation Award 2018. Deze slimme bot bekijkt het betaalgedrag van jouw klant en anticipeert hierop, stuurt klantvriendelijke herinneringen en past waar nodig het termijnbedrag aan. Benieuwd naar wat we dit jaar introduceren..?

Digitale transformatie van het creditmanagement

Met als thema, ‘Digitale transformatie’, sluit de Credit Expo 2019 naadloos aan op de software van Mail to Pay. Innovaties die de digitale transformatie van het creditmanagement versnellen. Een mooi voorbeeld hiervan is de ‘Regelingenbot’ van Mail to Pay, winnaar van de Credit Management Innovation Award 2018. Deze slimme bot bekijkt het betaalgedrag van jouw klant en anticipeert hierop. Stuurt klantvriendelijke herinneringen en past waar nodig het termijnbedrag aan. Geheel in deze stijl zal ook dit jaar weer een nieuwe innovatie worden gelanceerd...

Digitale transformatie van het creditmanagement

Met als thema, ‘Digitale transformatie’, sluit de Credit Expo 2019 naadloos aan op de software van Mail to Pay. Innovaties die de digitale transformatie van het creditmanagement versnellen. Een mooi voorbeeld hiervan is de ‘Regelingenbot’ van Mail to Pay, winnaar van de Credit Management Innovation Award 2018. Deze slimme bot bekijkt het betaalgedrag van jouw klant en anticipeert hierop. Stuurt klantvriendelijke herinneringen en past waar nodig het termijnbedrag aan. Geheel in deze stijl zal ook dit jaar weer een nieuwe innovatie worden gelanceerd...

Digitale transformatie van het creditmanagement

Met als thema, ‘Digitale transformatie’, sluit de Credit Expo 2019 naadloos aan op de software van Mail to Pay. Innovaties die de digitale transformatie van het creditmanagement versnellen. Een mooi voorbeeld hiervan is de ‘Regelingenbot’ van Mail to Pay, winnaar van de Credit Management Innovation Award 2018. Deze slimme bot bekijkt het betaalgedrag van jouw klant en anticipeert hierop. Stuurt klantvriendelijke herinneringen en past waar nodig het termijnbedrag aan. Geheel in deze stijl zal ook dit jaar weer een nieuwe innovatie worden gelanceerd...

Digitale transformatie van het creditmanagement

Met als thema, ‘Digitale transformatie’, sluit de Credit Expo 2019 naadloos aan op de software van Mail to Pay. Innovaties die de digitale transformatie van het creditmanagement versnellen. Een mooi voorbeeld hiervan is de ‘Regelingenbot’ van Mail to Pay, winnaar van de Credit Management Innovation Award 2018. Deze slimme bot bekijkt het betaalgedrag van jouw klant en anticipeert hierop. Stuurt klantvriendelijke herinneringen en past waar nodig het termijnbedrag aan. Geheel in deze stijl zal ook dit jaar weer een nieuwe innovatie worden gelanceerd...

Bezoek Mail to Pay op Credit Expo 2019

Met meer dan 50 miljoen verzonden digitale betaalverzoeken en meer dan 2,5 miljard euro aan geïncasseerde gelden heeft Mail to Pay de afgelopen acht jaar veel kennis opgedaan en statistieken verzameld. Deze kennis deelt Mail to Pay met jou tijdens de Credit expo. Kom langs bij stand 24 en ontdek de tien belangrijkste lessen. Of leer deze lessen in meer detail tijdens de kennissessie van Dennis Faas en en Rody Heijstek.

Registreer je nu voor Credit Expo 2019

Bezoek Mail to Pay op Credit Expo 2019

Uiteraard vind je ook Mail to pay terug op de beursvloer. Kom langs bij onze stand en maak kennis met ons team. Wij vertellen je alles over Debtor Process Automation, het verhaal van Mail to Pay en hoe we jou kunnen helpen om succesvol te zijn als Creditmanager.

Bezoek Mail to Pay op Credit Expo 2019

Uiteraard vind je ook Mail to pay terug op de beursvloer. Kom langs bij onze stand en maak kennis met ons team. Wij vertellen je alles over Debtor Process Automation, het verhaal van Mail to Pay en hoe we jou kunnen helpen om succesvol te zijn als Creditmanager.

Bezoek Mail to Pay op Credit Expo 2019

Uiteraard vind je ook Mail to pay terug op de beursvloer. Kom langs bij onze stand en maak kennis met ons team. Wij vertellen je alles over Debtor Process Automation, het verhaal van Mail to Pay en hoe we jou kunnen helpen om succesvol te zijn als Creditmanager.

Bezoek Mail to Pay op Credit Expo 2019

Uiteraard vind je ook Mail to pay terug op de beursvloer. Kom langs bij onze stand en maak kennis met ons team. Wij vertellen je alles over Debtor Process Automation, het verhaal van Mail to Pay en hoe we jou kunnen helpen om succesvol te zijn als Creditmanager.

kennissessie

Hoe incasseer je 2,5 miljard euro zonder incassomedewerkers?

13:00 - 13:45 | Zaal 11 & 12 | Dennis Faas & Rody Heijstek
Mail to Pay bestaat nu acht jaar, waarin haar opdrachtgevers ruim 2,5 miljard euro incasseerden door de software van Mail to Pay te gebruiken. Dit gebeurde met meer dan vijftig miljoen digitale betaalverzoeken bestaande uit facturen, herinneringen en aanmaningen. Verzonden per e-mail, als brief met QR-code, via sms, als robocall, met behulp van apps… én veelal zonder tussenkomst van medewerkers! In de afgelopen acht jaar heeft Mail to Pay behoorlijk wat kennis opgedaan en statistieken verzameld. De tien belangrijkste lessen daaruit deelt Mail to Pay met jou. Na het volgen van deze sessie ben je beter in staat om beslissingen te maken over de toekomst van creditmanagement bij jouw organisatie.

Presentatie

Hoe incasseer je 2,5 miljard euro zonder incassomedewerkers?

13:00 - 13:45 | Zaal 11 & 12 | Dennis Faas & Rody Heijstek
Mail to Pay bestaat nu acht jaar, waarin haar opdrachtgevers ruim 2,5 miljard euro incasseerden door de software van Mail to Pay te gebruiken. Dit gebeurde met meer dan vijftig miljoen digitale betaalverzoeken bestaande uit facturen, herinneringen en aanmaningen. Verzonden per e-mail, als brief met QR-code, via sms, als robocall, met behulp van apps… én veelal zonder tussenkomst van medewerkers! In de afgelopen acht jaar heeft Mail to Pay behoorlijk wat kennis opgedaan en statistieken verzameld. De tien belangrijkste lessen daaruit deelt Mail to Pay met jou. Na het volgen van deze sessie ben je beter in staat om beslissingen te maken over de toekomst van creditmanagement bij jouw organisatie.

Presentatie

Hoe incasseer je 2,5 miljard euro zonder incassomedewerkers?

13:00 - 13:45 | Zaal 11 & 12 | Dennis Faas & Rody Heijstek
Mail to Pay bestaat nu acht jaar, waarin haar opdrachtgevers ruim 2,5 miljard euro incasseerden door de software van Mail to Pay te gebruiken. Dit gebeurde met meer dan vijftig miljoen digitale betaalverzoeken bestaande uit facturen, herinneringen en aanmaningen. Verzonden per e-mail, als brief met QR-code, via sms, als robocall, met behulp van apps… én veelal zonder tussenkomst van medewerkers! In de afgelopen acht jaar heeft Mail to Pay behoorlijk wat kennis opgedaan en statistieken verzameld. De tien belangrijkste lessen daaruit deelt Mail to Pay met jou. Na het volgen van deze sessie ben je beter in staat om beslissingen te maken over de toekomst van creditmanagement bij jouw organisatie.

Presentatie

Hoe incasseer je 2,5 miljard euro zonder incassomedewerkers?

13:00 - 13:45 | Zaal 11 & 12 | Dennis Faas & Rody Heijstek
Mail to Pay bestaat nu acht jaar, waarin haar opdrachtgevers ruim 2,5 miljard euro incasseerden door de software van Mail to Pay te gebruiken. Dit gebeurde met meer dan vijftig miljoen digitale betaalverzoeken bestaande uit facturen, herinneringen en aanmaningen. Verzonden per e-mail, als brief met QR-code, via sms, als robocall, met behulp van apps… én veelal zonder tussenkomst van medewerkers! In de afgelopen acht jaar heeft Mail to Pay behoorlijk wat kennis opgedaan en statistieken verzameld. De tien belangrijkste lessen daaruit deelt Mail to Pay met jou. Na het volgen van deze sessie ben je beter in staat om beslissingen te maken over de toekomst van creditmanagement bij jouw organisatie.

Presentatie

Hoe incasseer je 2,5 miljard euro zonder incassomedewerkers?

13:00 - 13:45 | Zaal 11 & 12 | Dennis Faas & Rody Heijstek
Mail to Pay bestaat nu acht jaar, waarin haar opdrachtgevers ruim 2,5 miljard euro incasseerden door de software van Mail to Pay te gebruiken. Dit gebeurde met meer dan vijftig miljoen digitale betaalverzoeken bestaande uit facturen, herinneringen en aanmaningen. Verzonden per e-mail, als brief met QR-code, via sms, als robocall, met behulp van apps… én veelal zonder tussenkomst van medewerkers! In de afgelopen acht jaar heeft Mail to Pay behoorlijk wat kennis opgedaan en statistieken verzameld. De tien belangrijkste lessen daaruit deelt Mail to Pay met jou. Na het volgen van deze sessie ben je beter in staat om beslissingen te maken over de toekomst van creditmanagement bij jouw organisatie.

Over de Credit Expo 2019

Credit Expo is het grootste kennis- en netwerkevent voor de Nederlandse Credit Management sector. Dit jaar staat deze beurs in het teken van het thema de Digitale Transformatie. De digitale transformatie heeft gevolgen voor elk individu en elke organisatie. Ook credit managers hebben te maken met veranderingen en uitdagingen die de digitale transformatie met zich meebrengt. Credit Expo biedt inzicht door de laatste trends en ontwikkelingen overzichtelijk te presenteren. Daarbij blikken we tijdens deze jubileumeditie terug op de afgelopen vijftien jaar en kijken vooruit hoe het vakgebied zich verder zal ontwikkelen.

Datum en openingstijden
Donderdag 7 november 2019 van 9:00 to 19:00 uur

Locatie
NBC Congrescentrum – Nieuwegein Utrecht
Blokhoeve 1
3438 LC Nieuwegein
www.nbccongrescentrum.nl

Over de Credit Expo 2019

Credit Expo is het grootste kennis- en netwerkevent voor de Nederlandse Credit Management sector. Dit jaar staat deze beurs in het teken van het thema de Digitale Transformatie. De digitale transformatie heeft gevolgen voor elk individu en elke organisatie. Ook credit managers hebben te maken met veranderingen en uitdagingen die de digitale transformatie met zich meebrengt. Credit Expo biedt inzicht door de laatste trends en ontwikkelingen overzichtelijk te presenteren. Daarbij blikken we tijdens deze jubileumeditie blikken we terug op de afgelopen vijftien jaar en kijken vooruit hoe het vakgebied zich verder zal ontwikkelen.

Over de Credit Expo 2019

Credit Expo is het grootste kennis- en netwerkevent voor de Nederlandse Credit Management sector. Dit jaar staat deze beurs in het teken van het thema de Digitale Transformatie. De digitale transformatie heeft gevolgen voor elk individu en elke organisatie. Ook credit managers hebben te maken met veranderingen en uitdagingen die de digitale transformatie met zich meebrengt. Credit Expo biedt inzicht door de laatste trends en ontwikkelingen overzichtelijk te presenteren. Daarbij blikken we tijdens deze jubileumeditie blikken we terug op de afgelopen vijftien jaar en kijken vooruit hoe het vakgebied zich verder zal ontwikkelen.

Over de Credit Expo 2019

Credit Expo is het grootste kennis- en netwerkevent voor de Nederlandse Credit Management sector. Dit jaar staat deze beurs in het teken van het thema de Digitale Transformatie. De digitale transformatie heeft gevolgen voor elk individu en elke organisatie. Ook credit managers hebben te maken met veranderingen en uitdagingen die de digitale transformatie met zich meebrengt. Credit Expo biedt inzicht door de laatste trends en ontwikkelingen overzichtelijk te presenteren. Daarbij blikken we tijdens deze jubileumeditie blikken we terug op de afgelopen vijftien jaar en kijken vooruit hoe het vakgebied zich verder zal ontwikkelen.

Over de Credit Expo 2019

Credit Expo is het grootste kennis- en netwerkevent voor de Nederlandse Credit Management sector. Dit jaar staat deze beurs in het teken van het thema de Digitale Transformatie. De digitale transformatie heeft gevolgen voor elk individu en elke organisatie. Ook credit managers hebben te maken met veranderingen en uitdagingen die de digitale transformatie met zich meebrengt. Credit Expo biedt inzicht door de laatste trends en ontwikkelingen overzichtelijk te presenteren. Daarbij blikken we tijdens deze jubileumeditie blikken we terug op de afgelopen vijftien jaar en kijken vooruit hoe het vakgebied zich verder zal ontwikkelen.